ADAD Pomoc Techniczna
Aktualizacja 20.7.

Ukazała się kolejna aktualizacja programu TaxPro do wersji 20.7.Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu „Powiadomień o aktualizacjach”, albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Zmiany w wersji 20.7

Nowe wzory VAT-UE(5) i VAT-UEK(5)

Program dostosowano do nowych wzorów dokumentów elektronicznych VAT-UE(5) i VAT-UEK(5) oraz odpowiednich formularzy określonych w rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 26 czerwca 2020 r. w sprawie informacji podsumowującej o dokonanych wewnątrzwspólnotowych transakcjach i przemieszczeniach towarów w procedurze magazynu typu call-off stock. Nowe wzory stosuje się począwszy od rozliczenia za czerwiec 2020 r.

Nowa informacja została rozszerzona o część F. dotyczącą przemieszczeń towarów w procedurze magazynu typu calloff stock na terytorium państwa członkowskiego innego niż terytorium kraju.

Uwaga:Ze względu na bardzo krótki czas na wprowadzenie zmian w programie, szeroki zakres wymaganych zmian oraz rzadkie stosowanie ww. procedury, w aktualnej wersji programu część F. nie jest edytowalna - jest zawsze pusta. Jeżeli zostanie zgłoszona przez użytkowników potrzeba jej wypełniania, to zostanie to zaimplementowane w którejś z następnych wersji programu.


DATA PUBLIKACJI: 2020-07-17 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
Kategorie
»Na górę »Strona główna
infolinia 801 000 321
Kontakt
Adad Systems
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Proponujemy również
© ADAD : Księga podatkowa : Podatki VAT, PIT : Deklaracje podatkowe : Mała Firma : : Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.