ADAD Pomoc Techniczna
Aktualizacja 14.3

Ukazała się kolejna aktualizacja programu TaxPro do wersji 14.3. Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu "Powiadomień o aktualizacjach", albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Zmiany w wersji 14.3

Zaktualizowane pobieranie kursów walut NBP

Dostosowano pobieranie kursów walut z serwisu internetowego NBP do zmian wprowadzonych w tym serwisie.

Ulepszony wyciąg z rejestrów

W zestawieniu „Wyciąg z rejestrów” zmiany wprowadzone przez edycję dokumentu są widoczne w zestawieniu zaraz po zakończeniu edycji (tak jak to było przed zmianą tego zestawienia na raport polimorficzny).

Zmodernizowany Archiwizator

  • W menu "Ustawienia" programu Archiwizator jest nowa pozycja - "Dopisz datę w nazwach nowych archiwów", której zaznaczenie powoduje że proponowane nazwy tworzonych archiwów zawierają dopisek _RRRRMMDD_GGMM, gdzie: RRRR to bieżący rok, MM - miesiąc, DD - dzień, GG - godzina, MM - minuta. Takie ustawienie jest wygodne jeśli nie chce się by nadpisywane były poprzednio utworzone archiwa.
  • Z menu "Narzędzia" usunięto polecenia dotyczące zapisu i odczytu archiwów na dyskietkach, bo takich nośników już się nie stosuje.

Inne zmiany

  • Programy narzędziowe: Archiwizator, Edytor Formularzy i Administrator można odtąd uruchomić z głównej aplikacji Puzzli – z nowego podmenu "Narzędzia" menu "System".
  • W menu "System" -> "Ustawienia" jest nowa pozycja "Przypominaj o archiwizacji", której zaznaczenie powoduje że przy zamknięciu programu sprawdzana jest data ostatniej archiwizacji, i jeśli nie jest to data bieżąca, to proponowane jest wykonanie archiwizacji.

DATA PUBLIKACJI: 2014-10-24 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
Kategorie
»Na górę »Strona główna
infolinia 801 000 321
Kontakt
Adad Systems
ul. Traktorowa 40/1
91-129 Łódź
tel. 42 61 15 800
Proponujemy również
© ADAD : Księga podatkowa : Podatki VAT, PIT : Deklaracje podatkowe : Mała Firma : : Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.