ADAD Pomoc Techniczna
Historia wersji
Strona główna  >   Uaktualnienia  >   Historia wersji

Opis zmian w poszczególnych wersjach programu TaxPro w stosunku do wersji poprzedzającej. W pliku PDF znajduje się lista zmian i modyfikacji w programie.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania własnych uwag i propozycji zmian.

Pliki do pobrania
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
Telefon
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Adad Systems Anna Podsiadlo z siedzibą w Łodzi przy ul. Cebertowicza 51 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Adad Systems Anna Podsiadlo. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
»Na górę »Strona główna
infolinia 801 000 321
Kontakt
Adad Systems
ul. Traktorowa 40/1
91-129 Łódź
tel. 42 61 15 800
Proponujemy również
© ADAD : Księga podatkowa : Podatki VAT, PIT : Deklaracje podatkowe : Mała Firma : : Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.