ADAD Pomoc Techniczna
Wersja demonstracyjna
Strona główna  >   Zasoby   >  Demo programu
TaxPro w wersji demonstracyjnej pozwalają na zapoznanie się z pełnymi możliwościami programu oraz przetestowanie wszystkich jego funkcji. Wersja demonstracyjna pozwala na wprowadzenie danych dla dowolnej ilości firm oraz na pracę z programem przez 30 dni począwszy od daty instalacji. Istnieje również możliwość uzupełnienia dokumentów od początku roku podatkowego.

Użytkownik może skorzystać z przykładowych danych, które znajdują się w programie - dane dotyczą firmy prowadzącej księgę przychodów i rozchodów oraz firmy rozliczającej się w formie zryczałtowanego podatku dochodowego. Można również samodzielnie wprowadzić np. dane swojej firmy, dokumenty księgowe, pracowników, listy płac.
 
W przypadku przejścia z wersji demonstracyjnej na pełną wersję licencjonowaną, dane wprowadzone przez użytkownika zostaną zachowane.
UWAGA!
Zamieszczona tu wersja demonstracyjna nie jest aktualizacją, lecz pełną wersją instalacyjną pakietu. Zainstalowanie 30 -dniowej wersji pakietu przez użytkownika wcześniejszej wersji może spowodować utratę danych.
Pliki do pobrania
»Na górę »Strona główna
infolinia 801 000 321
Kontakt
Adad Systems
ul. Traktorowa 40/1
91-129 Łódź
tel. 42 61 15 800
Proponujemy również
© ADAD : PUZZLE, TaxPro, kadry, płace, ubezpieczenia, faktury, ryczałt, książka przychodów, demo : Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.